Fólia ako nenahraditeľný prvok v architektúre


Možnosť aplikácie fólie na sklo rozširuje jeho technologické hranice. Najvýkonnejšie solárne, bezpečnostné a sklodekoratívne fólie spĺňajúce požiadavky náročných noriem, vysoké očakávania klienta na funkčnosť a estetický vzhľad.

Bright vám ponúka túto službu od konzultácie s analýzou až po samotný výber vhodných fólií a ich odbornú aplikáciu certifikovanými aplikátormi. Aplikácie realizujeme výhradne z kvalitných materiálov od renomovaných spoločností, ako sú 3M a Hanita Coatings. Túto unikátnu technológiu Vám ponúkame s kompletnou garanciou materiálov vrátane ich aplikácie.

Solárne tzv. protislnečné fólie

Sklo je v súčasnosti veľmi obľúbený architektonický prvok, ktorý zabezpečuje dostatok denného svetla. Moderné solárne fólie dokážu prepúšťať dostatok svetla a zároveň efektívne eliminujú časti spektra, ktoré prenášajú teplo a UV žiarenie. Zaručujú prirodzený výhľad von, pričom vplyv na zmenu množstva prenikajúceho svetla do interiéru je zanedbateľný.

Bezpečnostné a ochranné fólie

Prémiové bezpečnostné a ochranné okenné fólie dokonale zabezpečujú úplnú ochranu proti vlámaniu, poveternostným podmienkam a vandalizmu. Tá najlepšia ochrana Vás, Vašej rodiny a majetku, ktorá je často neviditeľná. Predstavujú vhodné použitie v kombinácii so solárnymi fóliami.

Sklodekoratívne fólie

V súčasnom interiérovom dizajne je sklo neodmysliteľný materiál. Aplikácia sklodekoratívnych fólií vytvára príjemné prostredie, opticky rozdeľuje priestor, či zabezpečuje súkromie.