Fólia ako nenahraditeľný prvok v architektúre


Možnosť aplikácie fólie na sklo rozširuje jeho technologické hranice. Najvýkonnejšie solárne, bezpečnostné a sklodekoratívne fólie spĺňajúce požiadavky náročných noriem, vysoké očakávania klienta na funkčnosť a estetický vzhľad.

Bright vám ponúka túto službu od konzultácie s analýzou až po samotný výber vhodných fólií a ich odbornú aplikáciu certifikovanými aplikátormi. Aplikácie realizujeme výhradne z kvalitných materiálov od renomovaných spoločností, ako sú 3M a Hanita Coatings. Túto unikátnu technológiu Vám ponúkame s kompletnou garanciou materiálov vrátane ich aplikácie.

Solárne tzv. protislnečné fólie

Sklo je v súčasnosti veľmi obľúbený architektonický prvok, ktorý zabezpečuje dostatok denného svetla. Moderné solárne fólie dokážu prepúšťať dostatok svetla a zároveň efektívne eliminujú časti spektra, ktoré prenášajú teplo a UV žiarenie. Zaručujú prirodzený výhľad von, pričom vplyv na zmenu množstva prenikajúceho svetla do interiéru je zanedbateľný.

Bezpečnostné a ochranné fólie

Prémiové bezpečnostné a ochranné okenné fólie dokonale zabezpečujú úplnú ochranu proti vlámaniu, poveternostným podmienkam a vandalizmu. Tá najlepšia ochrana Vás, Vašej rodiny a majetku, ktorá je často neviditeľná. Predstavujú vhodné použitie v kombinácii so solárnymi fóliami.

Sklodekoratívne fólie

V súčasnom interiérovom dizajne je sklo neodmysliteľný materiál. Aplikácia sklodekoratívnych fólií vytvára príjemné prostredie, opticky rozdeľuje priestor, či zabezpečuje súkromie. Fólia môže slúžiť ako jedinečný materiál pre dokončujúcu architektúru či kreatívne aplikácie. Vďaka rozsiahlej ponuke kvalitných materiálov je ich uplatnenie široké.